SzukajRadcy.pl
DARIUSZ JAROSŁAW ŚMIŁEK

DARIUSZ JAROSŁAW ŚMIŁEK

Kancelaria Radcy Prawnego KPDG Dariusz Śmiłek

Miasto
Siepraw
Adres
Długa 178, 32-447
Telefon
+48793037353
Numer uprawnień
KR-1870
obszary praktyki:
nieruchomości
budowlane
administracyjne (w tym postępowanie)
prawo spółek handlowych
reprywatyzacja
szkolnictwo wyższe
sukcesja
konsumenckie
cywilne
cywilne postępowanie
O Mnie

Kancelaria Radcy Prawnego KPDG Dariusz Śmiłek z powodzeniem świadczy usługi prawne na rzecz swoich Klientów od 2008 r.

W tym czasie dzięki profesjonalizmowi z jakim podchodzimy do problemów naszych Klientów udało nam się wypracować zaufanie, które przekłada się na wieloletnią owocną współpracę. Zbudowane przez lata za sprawą solidnej pracy i rzetelności duże zaplecze zadowolonych klientów pozwoliło nam zdobyć bogate doświadczenie w zakresie prowadzonych spraw.

Wśród korzystających z naszych usług znajdują się zarówno instytucje finansów publicznych z sektora szkolnictwa wyższego jak również spółki m.in. z branży medycznej, budowlanej, automatyki przemysłowej, BMS, biura turystyczne czy też wspólnoty mieszkaniowe. Ponadto Kancelaria zajmuje się doradztwem prawnym prowadzonym dla Klientów indywidualnych w zakresie obowiązujących aktów prawnych. Świadczymy pełną obsługę prawną w sprawach dotyczących tematyki naruszeń i dochodzenia praw konsumentów (m.in. odszkodowanie za bezumowne korzystanie z nieruchomości, odzyskiwanie opłat likwidacyjnych i rozwiązywanie polisolokat, nieuczciwe praktyki bankowe, kredyty walutowe).

Szczególnie bogate doświadczenie Kancelaria posiada w zakresie prawa nieruchomości i reprywatyzacji mienia znacjonalizowanego lub wywłaszczonego po II wojnie światowej. Zdobyta wiedza, poparta wieloletnią praktyką zarówno w zakresie procedur administracyjnych jak i sądowych związanych z restytucją mienia upaństwowionego wbrew przepisom prawa, zaowocowała prowadzonym przez nas blogiem traktującym o tej tematyce.

Mapa
Porady radcy prawnego
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.