SzukajRadcy.pl
KONRAD CICHOŃ

KONRAD CICHOŃ

Konrad Cichoń Kancelaria Radcy Prawnego

Miasto
Lublin
Adres
Jemiołowa 1/8, 20-827
Telefon
+48503573520
Numer uprawnień
LB-2558
obszary praktyki:
zamówienia publiczne
O Mnie

Działalność Kancelarii koncentruje się w głównej mierze w obszarze wsparcia podmiotów uczestniczących w rynku zamówień publicznych. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy wiedzę i doświadczenie zdobyte podczas realizacji postępowań, których wynikiem było udzielenie zamówień o łącznej wartości kilkuset milionów złotych.

Kancelaria świadczy również usługi w zakresie bieżącej obsługi przedsiębiorców, prawa umów oraz obsługi sporów, w szczególności toczących się przed Krajową Izbą Odwoławczą.Rozumiemy, że nie ma dwóch takich samych spraw, dlatego nasze działania poprzedzone są indywidualną analizą Państwa potrzeb oraz możliwości ich zaspokojenia.

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę

    Wyślij wiadomość

    Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

    Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.