SzukajRadcy.pl
ROBERT SOSIK

ROBERT SOSIK

Radca prawny dr Robert Sosik

Miasto
Warszawa
Adres
Ujazdowskie, 00-728
Numer uprawnień
LB-2794
obszary praktyki:
karne
rodzinne i opiekuńcze
administracyjne (w tym postępowanie)
pracy
cywilne postępowanie
O Mnie
 • Doktor nauk prawnych w zakresie prawa karnego, asystent w Katedrze Prawa Karnego i Kryminologii na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.
 • Absolwent prawa na Wydziale Prawa i Administracji UMCS, filologii angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim oraz Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Puławach.
 • W styczniu 2020 r. w Instytucie Nauk Prawnych na Wydziale Prawa i Administracji UMCS obronił pracę doktorską pt. "Obrona konieczna w polskim i amerykańskim prawie karnym". Monografia została wydana nakładem wydawnictwa naukowego Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej.
 • W 2020 r. ukończył kurs prawa amerykańskiego – University of Pennsylvania Law School w Filadelfii.
 • W 2021 r. z wynikiem pozytywnym złożył egzamin adwokacki przed Komisją Egzaminacyjną przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Lublinie uzyskując uprawnienia do wykonywania zawodu adwokata.
 • Od 2022 r. wpisany na listę radców prawnych przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Lublinie.
 • W 2024 r. ukończył organizowany przez Harvard University ośmiotygodniowy, certyfikowany program "Przywództwo i Komunikacja" obejmujący m.in. kursy z zakresu przywództwa, literatury współczesnej, sztuki wystąpień publicznych oraz perswazyjnych form pisemnych.
Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę

  Wyślij wiadomość

  Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

  Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.