SzukajRadcy.pl
ALICJA PRASZKIEWICZ

ALICJA PRASZKIEWICZ

Kancelaria Radcy Prawnego Alicja Praszkiewicz

Miasto
Olsztyn
Adres
Dworcowa 27/39, 10-437
Telefon
+48574554778
Numer uprawnień
OL-1910
obszary praktyki:
cywilne
cywilne postępowanie
rodzinne i opiekuńcze
O Mnie

Jestem doświadczoną prawniczką kobiet, specjalizującą się w obszarze rozwodów, podziału majątku małżonków, ustalaniu alimentów na dzieci, sprawach dotyczących kontaktów z dziećmi oraz sprawowania władzy rodzicielskiej.

Moimi cechami wiodącymi są empatia, zaangażowanie oraz umiejętność skutecznego słuchania i rozumienia potrzeb moich klientek. W swojej pracy stawiam na indywidualne podejście do każdej klientki, dążąc do zapewnienia jej opieki oraz profesjonalnego wsparcia w trudnym czasie rozwodu. Priorytetem jest dla mnie również dobro dzieci.

Wierzę, że zachowanie spokoju i wyważonego podejścia jest kluczem do osiągnięcia korzystnych rozstrzygnięć. Moją misją jest pomóc moim klientkom odzyskać swoją wolność, aby z wiarą i nadzieją budowały nową przyszłość, pozostawiając za sobą trudne chwile.

Jeśli potrzebujesz pomocy we wskazanych kwestiach, zapraszam serdecznie do kontaktu. Udzielam również porad online.

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę

    Wyślij wiadomość

    Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

    Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.