SzukajRadcy.pl
ARTUR SZYNAKA

ARTUR SZYNAKA

Kancelaria radcy prawnego Artur Szynaka

Miasto
Olsztyn
Adres
Wachowskiego 5/26, 10-691
Telefon
+48505958568
Numer uprawnień
OL-2032
obszary praktyki:
pracy
umowy gospodarcze (handlowe)
prawo spółek handlowych
działalność gospodarcza
zabezpieczenia wierzytelności umownych
fundacje i stowarzyszenia
O Mnie

Kancelaria Radcy Prawnego Artur Szynaka specjalizuje się w szeroko pojętym prawie cywilnym i handlowym. Działalność prawna ukierunkowana jest przede wszystkim na przedsiębiorców z sektora prywatnego oraz publicznego, a także osoby fizyczne.

Każdy Klient Kancelarii otrzymuje wsparcie prawne w zakresie dostosowanym do indywidualnie rozpoznanych potrzeb, a usługa nie przekracza koniecznego zakresu.

Zarządzający Kancelarią radca prawny Artur Szynaka doświadczenie zawodowe zdobywa od roku 2008, a tym samym oferuje bieżącą pomoc prawną opartą o bogate doświadczenie. Doradztwo prawne uwzględnia ewentualne przyszłe ryzyka podejmowanych przez Klienta działań i obejmuje rekomendację właściwych czynności.

Kancelaria świadczy usługi prawne w języku polskim oraz angielskim.

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.