SzukajRadcy.pl
MICHAŁ JAGODZIŃSKI

MICHAŁ JAGODZIŃSKI

Michał Jagodziński

Miasto
Zielona Góra
Adres
Jedności 9, 65-018
Telefon
+48792907194
Numer uprawnień
Pz-5207
obszary praktyki:
umowy gospodarcze (handlowe)
prawo spółek handlowych
działalność gospodarcza
cywilne
podatki
budowlane
pracy
ochrona danych osobowych
nowe technologie
cywilne postępowanie
O Mnie

Jestem radcą prawnym specjalizującym się prawie pracy, prawie autorskim i prawie IT oraz w prawnej i podatkowej obsłudze biznesu.

Na co dzień pomagam zabezpieczyć się przed ryzykiem prawnym przy zawieraniu umów oraz wspieram przedsiębiorców przy tworzeniu bezpiecznego i efektywnego modelu prowadzenia biznesu.

Swoje doświadczenie zdobywałem pracując w renomowanych poznańskich kancelariach prawnych oraz prowadząc własną działalność gospodarczą.

Obecnie współpracuję z KPPW Legal & Tax, gdzie pomagamy przedsiębiorcom dostosować ich model biznesowy do wyzwań jakie stawia przed nimi polskie prawo. W szczególności pokazujemy im, że umiejętne korzystanie z zachęt i ulg inwestycyjnych może nie tylko ograniczyć wysokość płaconych podatków, ale nawet całkowicie je zniwelować.

Każdy biznes jest inny i nie istnieją żadne “gotowe” rozwiązania, które sprawdzą się w każdej sytuacji. W KPPW Legal & Tax przeprowadzamy dla naszych obecnych i potencjalnych klientów indywidualny audyt prawno-podatkowy, którego rezultat daje nam odpowiedź jakie rozwiązania będą najlepsze dla ich biznesu.

Po wystawieniu rekomendacji i opracowaniu strategii działania zapewniamy naszym klientom kompleksowe wdrożenie wszystkich zmian. We wszystkim pomaga nam ścisła współpraca z biurem rachunkowym KPPW TAX, które przeprowadza szczegółowe wyliczenia oraz rozlicza wszystkie projekty podatkowe.

Jeśli potrzebujesz pomocy w zakresie:

  • zaplanowania i wdrożenia planu sukcesyjnego w swojej firmie;
  • stworzenia bezpiecznego i efektywnego modelu prowadzenia biznesu;
  • opracowania i wdrożenie planu wyjścia ze złej sytuacji finansowej;ściągnięcia zaległych wierzytelności;
  • założenia lub przekształcenia spółki;
  • przygotowania lub analizy umowy;
  • prawa nowych technologii lub IP;
  • prowadzenia kadr i ksiąg rachunkowych,

napisz do mnie lub zerknij na naszą stronę internetową i sprawdź jak możemy Ci pomóc. Po więcej informacji zapraszam na naszą stronę internetową oraz na mój profil zawodowy na LinkedIn: <a>https://www.linkedin.com/in/micha%C5%82-jagodzi%C5%84ski/ </a>

Nierzetelni kontrahenci oraz częste i chaotyczne zmiany prawa stanowią obecnie największe zagrożenia dla małych i średnich przedsiębiorców. Odpowiednie wsparcie prawne często pozwala uniknąć wielu spośród wymienionych problemów i skupić się wyłącznie na tym, co jest dla przedsiębiorców najważniejsze - prowadzeniu biznesu.

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.