SzukajRadcy.pl
PRZEMYSŁAW WOJTYLAK

PRZEMYSŁAW WOJTYLAK

Kancelaria Radcy Prawnego Przemysław Wojtylak

Miasto
Poznań
Adres
Teofila Mateckiego 24/67, 60-689
Telefon
+48782424803
Numer uprawnień
PZ-4388
obszary praktyki:
cywilne
prawo spółek handlowych
nowe technologie
konsumenckie
rolne
zamówienia publiczne
administracyjne (w tym postępowanie)
ochrona danych osobowych
umowy gospodarcze (handlowe)
działalność gospodarcza
O Mnie

Jestem radcą prawnym i pomagam przedsiębiorcom w osiąganiu ich celów, doradzając zarówno w zakresie sporów sądowych jak i codziennym prowadzeniu działalności gospodarczej, chociażby poprzez pomoc w redagowaniu umów, prowadzeniu sporów, windykacji należności, sporów przed KIO, czy wdrażaniu norm RODO.

Służę także pomocą konsumentom w sporach z przedsiębiorcami, w szczególności w sprawach dotyczących tzw. kredytów frankowych oraz rolnikom m.in. w ich sporach z organami państwa, w tym w postępowaniach przeciwko ARiMR i ubezpieczycielami.

Pomagam również jednostkom samorządu terytorialnego w formułowaniu decyzji i uchwał, czy też w tworzeniu zapisów SWZ, projektów umów czy prowadzeniu sporów przed KIO

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.