SzukajRadcy.pl
AGNIESZKA SOCHACKA

AGNIESZKA SOCHACKA

Agnieszka Sochacka Kancelaria Radcy Prawnego

Miasto
Nozdrzec
Adres
Nozdrzec 20a, 36-245
Telefon
+48507069162
Numer uprawnień
Rz-1360
obszary praktyki:
cywilne
cywilne postępowanie
nowe technologie
O Mnie

Nazywam się Agnieszka Sochacka i jestem radcą prawnym wpisanym na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Rzeszowie. Zawód radcy prawnego który wykonuję, pozwala mi świadczyć pomoc prawną, co oznacza, że mogę w szczególności udzielać porad i konsultacji prawnych, względem zarówno osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych oraz występować przed urzędami i sądami w charakterze pełnomocnika i obrońcy.

Aktualnie w swojej działalności zawodowej skupiam się głównie na zagadnieniach związanych z szeroko pojętym prawem cywilnym (prawem osobowym, prawem własności, współwłasności, służebności, zastawów, ze szczególnym uwzględnieniem prawa zobowiązań i umów oraz prawa spadkowego), prawem gospodarczym (ze szczególnym uwzględnieniem prawa spółek handlowych tj. treści umów spółek handlowych, bieżącego funkcjonowania spółki, dochodzenia roszczeń wynikłych ze stosunku spółki), prawem administracyjnym (w zakresie spraw związanych z bieżącym ustawodawstwem administracyjnym ze szczególnym uwzględnieniem prawa budowlanego, gospodarowania nieruchomościami oraz prawa telekomunikacyjnego), a także na zagadnieniach, prawa karnego związanych z obrotem gospodarczym i interesami majątkowymi w obrocie cywilnoprawnym.

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.