SzukajRadcy.pl
MACIEJ SWĘDZIOŁ

MACIEJ SWĘDZIOŁ

Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Swędzioł

Miasto
Katowice
Adres
Korfantego 51/11-13, 40-160
Telefon
+48661187307
Numer uprawnień
KT 4286
obszary praktyki:
budowlane
nieruchomości
zamówienia publiczne
O Mnie

Maciej Swędzioł - radca prawny

Doktor nauk prawnych, absolwent wydziału prawa i administracji Uniwersytetu Śląskiego, od 2019 r. członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach. Obronił pracę doktorską pt. „Instrumenty wsparcia innowacji w prawie zamówień publicznych”.

Specjalizuje się nie tylko w sprawach z zakresu zamówień publicznych, ale także prawa nieruchomości, prawa budowlanego i gospodarczego. Obsługuje firmy uczestniczące w obrocie publicznym (B2P), prywatnym (B2B) oraz konsumenckim (B2C). Pomaga osobom planującym zakup domu lub mieszkania w bezpiecznym przeprowadzeniu transakcji.

Świadczy usługi prawne dla deweloperów i firm budowlanych na każdym etapie inwestycji. Reprezentuje klientów w postępowaniach sądowych i administracyjnych, a także w procesach przed Krajową Izbą Odwoławczą w Warszawie.

Biegle posługuje się językiem angielskim. Czas wolny spędza na egzotycznych podróżach oraz wspinaniu.

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę

    Wyślij wiadomość

    Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

    Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.