SzukajRadcy.pl
MICHAŁ ŁYCZBA

MICHAŁ ŁYCZBA

Kancelaria Radcy Prawnego Michał Łyczba

Miasto
Ruda Śląska
Adres
Majowa 53, 41-706
Telefon
+48603191977
Numer uprawnień
KT 4496
obszary praktyki:
cywilne
cywilne postępowanie
upadłościowe
karne
O Mnie

Ukończyłem w 2015 roku studia dzienne prawa, na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego. W latach 2018 – 2020 odbyłem w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Katowicach aplikację radcowską. W 2021 roku uzyskałem uprawnienia radcy prawnego. W przeciągu ostatnich 4 lat ukończyłem także Studia Podyplomowe Prawa Gospodarczego i Handlowego, które odbywały się na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, a także Studia Podyplomowe Prawa Medycznego i Bioetyki prowadzone na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Specjalizuję się w prawie cywilnym oraz upadłościowym. Występowałem także tako obrońca w postępowaniach karnych. Władam także językiem angielskim. Między innymi współpracuję z placówką medyczną, zapewniając pomoc prawną w zakresie prawa medycznego, pomagam także stronom w sporach cywilnych.

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę

    Wyślij wiadomość

    Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

    Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.