SzukajRadcy.pl
DAMIAN RUHM

DAMIAN RUHM

GW LEGAL GRABIEC & WÓJCIK SPÓŁKA PARTNERSKA RADCÓW PRAWNYCH

Miasto
Katowice
Adres
Lompy 22/1, 40-038
Telefon
+48790580892
Numer uprawnień
KT 4517
obszary praktyki:
cywilne
prawa człowieka
cywilne postępowanie
medyczne
działalność gospodarcza
fundacje i stowarzyszenia
nieruchomości
konsumenckie
O Mnie

Jestem prawnikiem i należę do Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach. Studia prawnicze na Uniwersytecie Śląskim ukończyłem z wynikiem celującym, broniąc pracy o sądowym ustaleniu płci.

W pracy zawodowej zajmuję się głównie prawem cywilnym, medycznym i mieszkaniowym, w tym obsługą prawną przedsiębiorców. Świadczę również regularną i kompleksową pomoc prawną na rzecz wspólnot mieszkaniowych i zarządców nieruchomości, w zakresie wszelkich bieżących problemów prawnych jak i rutynowej windykacji.

Ważnym obszarem mojej praktyki są również problemy prawne osób LGBT, w tym zwłaszcza procesy o ustalenie płci i problemy prawne osób trans. Współpracuję w tym zakresie z licznymi organizacjami pozarządowymi. Prowadzę również bloga dyskryminowani.pl.

Mapa
Materiały wideo
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę

    Wyślij wiadomość

    Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

    Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.