SzukajRadcy.pl
KATARZYNA NIEWYGODA-SIEMIŃSKA

KATARZYNA NIEWYGODA-SIEMIŃSKA

Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Niewygoda-Siemińska

Miasto
Kielce
Adres
Karczówkowska 5a/113, 25-019
Telefon
+48512032432
Numer uprawnień
KL-1115
obszary praktyki:
cywilne
prawo spółek handlowych
umowy gospodarcze (handlowe)
autorskie
pracy
ubezpieczeniowe
działalność gospodarcza
rodzinne i opiekuńcze
cywilne postępowanie
konsumenckie
O Mnie

Od 2015 roku prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą pod firmą Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Niewygoda-Siemińska. Posiadam doświadczenie w pracy z dużymi podmiotami gospodarczymi, mikro przedsiębiorcami, jak i z klientem indywidualnym, co pozwoliło mi wyspecjalizować się w niemalże każdej gałęzi prawa tj. prawa cywilnego, prawa energetycznego, prawa ubezpieczeniowego, prawa pracy, prawa gospodarczego, prawa administracyjnego, prawa autorskiego.

Od 2020 r. jestem mediatorem wpisanym na listę stałych mediatorów i listę mediatorów uprawnionych do prowadzenia mediacji w postępowaniu karnym prowadzoną przez prezesa Sądu Okręgowego w Kielcach.

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.