SzukajRadcy.pl
KONRAD MŁYNKIEWICZ

KONRAD MŁYNKIEWICZ

Sadkowski i Wspólnicy sp.k.

Miasto
Warszawa
Adres
Grzybowska 4/U-7A, 00-131
Telefon
739000735
Numer uprawnień
WA-9891
obszary praktyki:
budowlane
administracyjne (w tym postępowanie)
farmaceutyczne
ochrona środowiska
rolne
compliance
reprywatyzacja
ochrona danych osobowych
transport i logistyka
nieruchomości
O Mnie

Jestem radcą prawnym, dyrektorem  Działu Prawa Administracyjnego w Kancelarii Sadkowski i Wspólnicy. 

 

Specjalizuje się w prawie i postępowaniu administracyjnym oraz sądowoadministracyjnym. Posiadam bogate doświadczenie w zakresie doradztwa prawnego w procesach inwestycyjnych w tym o charakterze deweloperskim oraz liniowym. 

 

Dużą część mojej działalności zajmuje praktyka nieruchośmosci prowadzona w ramach  Kancelarii Sadkowski i Wspólnicy. Nadzorowałem i osobiście prowadziłem audyty nieruchomości o łącznej wartości transakcyjnej kilkuset milionów złotych.

 

Doświadczenie zawodowe zdobywałem pracując przez wiele lat w Naczelnym Sądzie Administracyjnym.

 

Jestem współautorem komentarza do Statutu Polskiego Związku Łowieckiego oraz do ustawy o funduszach inwestycyjnych i zarządzaniu alternatywnymi funduszami inwestycyjnymi.

 

Jestem również autorem wielu artykułów oraz komentarzy prasowych m.in. w "Nieruchomości", "Puls Biznesu", "Rzeczpospolita", "Gazeta Prawna", "Gazeta WYborcza", My COmpany".

 

Prowadzę również działalność szkoleniową z zakresu Prawa udowlanego, planowania i zagospodarowania przestrzennego oraz ochrony danych osobowych. 

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Administratorem danych osobowych jest Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie, ul. Żytnia 15 lok. 16, 01-014 Warszawa. Podanie danych w celu realizacji kontaktu i odpowiedzi jest niezbędne. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.