SzukajRadcy.pl
EWA POLZ

EWA POLZ

Polz i Polz radcowie prawni sp.p.

Miasto
Warszawa
Adres
Krochmalna 58/71, 00-864
Telefon
22 622 54 70
Numer uprawnień
WA-320
obszary praktyki:
administracyjne (w tym postępowanie)
budowlane
cywilne
działalność gospodarcza
geologiczne i górnicze
nieruchomości
prawo spółek handlowych
reprywatyzacja
rodzinne i opiekuńcze
spółdzielcze
O Mnie

Specjalizuje się w prawie cywilnym (prawo rzeczowe, w tym obrót i zarządzanie nieruchomościami, prawo zobowiązań, w tym kontrakty oraz odszkodowania, prawo spadkowe), w prawie gospodarczym (tworzenie, działalność, przekształcanie i likwidacja podmiotów gospodarczych), w prawie administracyjnym (zagospodarowanie przestrzenne, prawo budowlane, podziały nieruchomości, wywłaszczenia, odszkodowania za wywłaszczenia, gospodarka nieruchomościami Skarbu Państwa i jednostek samorządu terytorialnego).

 

Z sukcesem reprezentuje klientów w postępowaniach przed  przed sądami administracyjnymi, w tym Naczelnym Sądem Administracyjnym.

 

Uczestniczyła w największym projekcie prywatyzacyjnym w polskim sektorze petrochemicznym obejmującym polską i międzynarodową ofertę publiczną PKN ORLEN. Posiada szerokie doświadczenie na rynku funduszy inwestycyjnych i emerytalnych oraz ubezpieczeń na życie.

 

Biegle posługuje się językiem angielskim.

 

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.