SzukajRadcy.pl
MAŁGORZATA KRASNODĘBSKA-TOMKIEL

MAŁGORZATA KRASNODĘBSKA-TOMKIEL

Hansberry Tomkiel Sp.k.

Miasto
Warszawa
Adres
Cegłowska 14/1, 01-803
Telefon
+48224281280
Numer uprawnień
WA-10468
obszary praktyki:
Unii Europejskiej
nieuczciwa konkurencja i prawo antymonopolowe
konsumenckie
O Mnie

 Małgorzata Krasnodębska-Tomkiel - radca prawny, doktor nauk prawnych. Przez szesnaście lat związana z Urzędem Ochrony Konkurencji i Konsumentów, w latach 2008-2014 jako Prezes UOKiK.

Autorka licznych publikacji z zakresu polskiego i europejskiego prawa konkurencji, obecnie związana również z Instytutem Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk.

Po odejściu z UOKiK wraz z Dorothy Hansberry-Bieguńską, amerykańską prawniczką i byłym prokuratorem antymonopolowym, utworzyła w 2014 r. kancelarię prawną  Hansberry Tomkiel, która specjalizuje się w udzielaniu pomocy prawnej z zakresu polskiego i europejskiego prawa konkurencji i konsumenckiego.

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.