PAWEŁ ZAJKOWSKI

PAWEŁ ZAJKOWSKI

Paweł Zajkowski Radca Prawny

Miasto
Warszawa
Adres
Sarmacka 11/128, 02-972
Numer uprawnień
WA-7253
obszary praktyki:
administracyjne (w tym postępowanie)
budowlane
cywilne
działalność gospodarcza
geologiczne i górnicze
międzynarodowe
nieruchomości
prawo spółek handlowych
restrukturyzacyjne
umowy gospodarcze (handlowe)
O Mnie

Obszary specjalizacji: prawo spółek, prawo cywilne, prawo gospodarcze i handlowe, prawo budowlane, prawo zamówień publicznych, partnerstwo publiczno?prywatne, prawo upadłościowe, prawo energetyczne, odnawialne źródła energii, obsługa transakcji M&A.

Ukończył z wyróżnieniem Wydział Prawa Uniwersytetu w Białymstoku, a następnie aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Autor wielu publikacji z zakresu prawa spółek, prawa cywilnego, prawa upadłościowego oraz prawa podatkowego. Od 2011 roku działa jako Partner Kancelarii Pydo i Wspólnicy.

Specjalizację w dziedzinie szeroko rozumianego prawa korporacyjnego rozpoczął w 2004 roku. W ciągu wieloletniej praktyki w dwóch renomowanych polskich kancelariach prawnych przeprowadził szereg transakcji M&A o wysokim stopniu skomplikowania. Posiada ekspercki poziom wiedzy w dziedzinie korporacyjnej.

Jest specjalistą w zakresie prawa zamówień publicznych i prawa budowlanego oraz obsługi cywilnoprawnych roszczeń kontraktowych. Na bieżąco prowadzi obsługę projektów inwestycyjno-budowlanych, ESCO, PPP, wdrażania nowoczesnych technologii. Posiada wysokie kompetencje negocjacyjne i mediacyjne.

Kompleksowo obsługiwał procesy rozwijania, budowy i sprzedaży projektów z zakresu energii odnawialnej oraz procesy inwestycyjne dotyczące finansowania jednego z największych w Polsce deweloperów projektów OZE.

Ceniony za umiejętność argumentacji i precyzję języka, a także kreatywność, przenikliwość i skrupulatne podejście do analizowanych problemów.

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Administratorem danych osobowych jest Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie, ul. Żytnia 15 lok. 16, 01-014 Warszawa. Podanie danych w celu realizacji kontaktu i odpowiedzi jest niezbędne. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.