SzukajRadcy.pl
JACEK LIPUT

JACEK LIPUT

radca prawny Jacek Liput

Miasto
Warszawa
Adres
Aleja Jana Pawła II 12, 00-124
Telefon
+48602784190
Numer uprawnień
WA-8179
obszary praktyki:
cywilne
Unii Europejskiej
pracy
compliance
nowe technologie
zamówienia publiczne
działalność gospodarcza
umowy gospodarcze (handlowe)
O Mnie

Specjalizacje

Postępowania przetargowe na różnych podstawach prawnych, prawo zamówień publicznych, prawo Unii Europejskiej, pomoc publiczna, prawo cywilne, prawo umów, prawo handlowe, prawo pracy, ochrona danych osobowych, obrót gospodarczy

 

Doświadczenie

Jacek Liput jest radcą prawnym z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym. Specjalizuje się w prawie przetargowym, w tym przede wszystkim prawie zamówień publicznych, przetargach cywilnych, a także w postępowaniach prowadzonych na gruncie przepisów szczególnych, w tym zamówieniach wojskowych oraz postępowaniach finansowanych ze środków Unii Europejskiej opartych o zasadę konkurencyjności. Zajmuje się również partnerstwem publiczno-prywatnym, zagadnieniami z zakresu pomocy publicznej, a także – szerzej – prawem gospodarczym, cywilnym i handlowym.

 

Jacek doradza również klientom w zagadnieniach z zakresu szeroko pojmowanego obrotu gospodarczego, prawa umów, prawa cywilnego, handlowego, prawa pracy, ochrony danych osobowych i w kwestiach regulacyjnych.

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.