SzukajRadcy.pl
IWONA NOWAK

IWONA NOWAK

Iwona Nowak

Miasto
Warszawa
Adres
Ludwika Kondratowicza 37/803, 03-285
Telefon
502 282 497
Numer uprawnień
WA-13210
obszary praktyki:
cywilne
bankowe
pracy
ubezpieczeniowe
cywilne postępowanie
konsumenckie
O Mnie

Jestem Radcą Prawnym, z blisko 15 letnim doświadczeniem prawniczym zarówno w obsłudze klientów korporacyjnych, przedsiębiorców, jak i osób fizycznych.  

 

Specjalizuję się w prawie cywilnym, w szczególności  konsumenckim,  związanym z nierówną pozycją konsument - profesjonalista, jak na przykład Bank czy też Towarzystwa Ubezpieczeniowe. Z sukcesami prowadzę postępowania sądowe dotyczące roszczeń z kredytów CHF, reprezentując kredytobiorców, jak i sprawy przeciwko Ubezpieczycielom.

 

Doceniam możliwość prowadzenia sporów przeciwko przedsiębiorcom, w relacji B2B z uwagi na różnorodność i złożoność problematyki, wymagającą dogłębnej analizy prawnej i skrupulatności w działaniu.

 

Motywują mnie nowe wyzwania i rozwiązywanie problemów, przed którymi stają moi Klienci. Jestem otwarta na nowe zagadnienia i elastyczne reagowanie na zmieniające otoczenie prawne, zmiany regulacji. Dąże do dostarczania gotowych rozwiązań dla Klientów respektując oczekiwany przez nich rezultat oraz obowiązujące przepisy prawa.

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę

    Wyślij wiadomość

    Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

    Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.