SzukajRadcy.pl
KONRAD KORZYBSKI

KONRAD KORZYBSKI

Kancelaria Radców Prawnych Korzybski Wojciński Kozłowska sp. j.

Miasto
Warszawa
Adres
Elektoralna 11/8, 00-137
Telefon
226523115
Numer uprawnień
WA-8670
obszary praktyki:
cywilne
rodzinne i opiekuńcze
bankowe
medyczne
reprywatyzacja
cywilne postępowanie
O Mnie

Od wielu lat wykonuję zawód radcy prawnego, poprzedzony wieloletnią edukacją prawniczą i ukończeniem aplikacji radcowskiej przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Jako współzałożycielowi Kancelarii KWK przyświecał mi jeden zasadniczy cel – przełamywanie barier związanych z dostępnością do profesjonalnej obsługi prawnej dla każdego. Za swój największy atut uważam doświadczenie procesowe, zdobyte w ramach prowadzenia ponad pięciuset spraw sądowych.

Fakty:

specjalizuję się w prowadzeniu sporów sądowych, postępowań w zakresie roszczeń dekretowych, w sprawach odszkodowawczych, w sprawach kredytów frankowych oraz roszczeń dotyczących polisolokat.
Zainicjowałem i współtworzę program darmowej pomocy prawnej dla mieszkańców aglomeracji warszawskiej o nazwie „Prawnik Pierwszego Kontaktu”, który obejmuje w chwili obecnej 10 podwarszawskich gmin umożliwiając ich mieszkańcom dostęp do profesjonalnej i nieodpłatnej pomocy prawnej.

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Administratorem danych osobowych jest Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie, ul. Żytnia 15 lok. 16, 01-014 Warszawa. Podanie danych w celu realizacji kontaktu i odpowiedzi jest niezbędne. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.