SzukajRadcy.pl
MARTA PIEKARSKA

MARTA PIEKARSKA

Kancelaria Prawna Noriet - Zagajewska i Wspólnicy SKA

Miasto
Warszawa
Adres
Grochowska 217/15, 04-077
Telefon
22 870 66 46
Numer uprawnień
WA-15299
obszary praktyki:
cywilne
rodzinne i opiekuńcze
pracy
upadłościowe
ochrona danych osobowych
prawo spółek handlowych
rynki kapitałowe
ubezpieczeniowe
cywilne postępowanie
zabezpieczenia wierzytelności umownych
O Mnie

Specjalizuję się w sprawach z zakresu szerokopojętego prawa rodzinnego i  cywilnego  - ubezpieczeniach majątkowych i osobowych, w tym komunikacyjnych, w szczególności dochodzeniu roszczeń z tytułu szkód na mieniu i osobie,  dochodzeniu roszczeń z tytułu nienależytego wykonania lub niewykonania umów cywilnoprawych. Doradzam również w zakresie obsługi prawnej przedsiębiorców i w kwestiach związanych z prawem pracy.

Moje zainteresowania oraz doświadczenie zawodowe obejmują również zagadnienia związane z ochroną danych osobowych, a także prawem gospodarczym i handlowym - w szczególności obsługą spółek prawa handlowego, emisją obligacji, administrowaniem zabezpieczeniami i  dochodzeniem roszczeń z tytułu ustanowionych zabezpieczeń.

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.