SzukajRadcy.pl
IWONA TOMICA

IWONA TOMICA

Iwona Tomica Kancelaria Radcy Prawnego

Miasto
Warszawa
Adres
Nowogrodzka 15/4, 00-511
Telefon
691720764
Numer uprawnień
WA-8842
obszary praktyki:
bankowe
cywilne
cywilne postępowanie
działalność gospodarcza
konsumenckie
nieruchomości
prawo spółek handlowych
rodzinne i opiekuńcze
umowy gospodarcze (handlowe)
O Mnie

Radca prawny Iwona Tomica doradza przedsiębiorstwom oraz osobom fizycznych. Jej celem jest pomoc w rozwiązywaniu problemów prawnych. Stara się wyjaśniać problemy prawne w sposób przystępny i zrozumiały, budując więź opartą na zaufaniu i pomagając w trudnych sprawach. Od ponad 20 lat zajmuje się reprezentacją przed sądami (obecnie: sprawy cywilne, gospodarcze, kredyty frankowe), udzielaniem porad prawnych, tworzeniem umów.

 

Jest absolwentką wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu oraz Wydziału Prawa na Uniwersytecie Europejskim Viadrina we Frankfurcie/O. Aplikację radcowską ukończyła w Warszawie i z wynikiem wyróżniającym zdała egzamin radcowski.

 

Jako zastępca dyrektora działu prawnego odpowiadała w latach 2004–2009 za obsługę prawną spółki z branży gazu płynnego – Polski Gaz. Pracowała w międzynarodowych kancelariach prawnych, w tym w kancelarii BSJP in alliance with Taylor Wessing (2009–2011). Od 2012 r. prowadzi własną kancelarię prawną. 

 

W latach 2013-2016 r. była członkiem Komisji do spraw Wykonywania Zawodu Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie.

 

Biegle włada j. niemieckim.

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę

    Wyślij wiadomość

    Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

    Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.