SzukajRadcy.pl
DOROTA PIELAK

DOROTA PIELAK

Lewndowski Gradek Lewandowska Sp. p. r.pr.

Miasto
Warszawa
Adres
Mokotowska 41/2b, 00-551
Telefon
505049249
Numer uprawnień
WA-9516
obszary praktyki:
autorskie
cywilne
farmaceutyczne
konsumenckie
nieuczciwa konkurencja i prawo antymonopolowe
nowe technologie
ochrona danych osobowych
prasowe
umowy gospodarcze (handlowe)
własność przemysłowa
O Mnie

Jestem radcą prawnym przy OIRP w Warszawie od 2013 r., absolwentką prawa na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie, podyplomowych studiów z zakresu prawa własności intelektualnej na Uniwersytecie Jagiellońskim w oraz Szkoły Prawa Hiszpańskiego Uniwersytetu Warszawskiego i Uniwersytetu w Murcii.
 
Specjalizuję się w prawie własności intelektualnej, ze szczególnym uwzględnieniem prawa autorskiego i reklamy, obsługi prawnej marketingu oraz nowych technologii i usług elektronicznych. Posiadam duże doświadczenie w doradztwie na gruncie umów obrotu gospodarczego i prawa ochrony konkurencji oraz w zakresie prawa konsumenckiego, żywnościowego i regulacji z obszaru healthcare, w tym prawa farmaceutycznego.
 
W kancelarii LGL prowadzę praktykę Spanish Desk, w której świadczę obsługę prawną w języku hiszpańskim na poziomie pełnej biegłości zawodowej oraz doradzam klientom w polsko – hiszpańskim aspekcie transgranicznym i prawno - porównawczym. Ponadto doradzam w języku angielskim na poziomie pełnej biegłości zawodowej.

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę

    Wyślij wiadomość

    Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

    Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.