SzukajRadcy.pl
PIOTR DAGIEL

PIOTR DAGIEL

r. pr. Piotr Dagiel

Miasto
Warszawa
Adres
Jana Czeczota 31, 02-607
Telefon
+48 602 705 126
Numer uprawnień
WA-7281
obszary praktyki:
administracyjne (w tym postępowanie)
bankowe
cywilne
cywilne postępowanie
działalność gospodarcza
fundacje i stowarzyszenia
nieruchomości
podatki
prawo spółek handlowych
upadłościowe
O Mnie

Ukończył aplikację radcowską w warszawskiej OIRP. W 2010 r. założył indywidualną kancelarię. Świadczył obsługę prawną zarówno na rzecz dużych spółek giełdowych podlegających specyficznym regulacjom sektorowym, jak również mniejszych firm segmentu MŚP. Przygotowywał rozwiązania prawne dla Klientów działających w segmentach: transportowym, metali nieżelaznych, odpadów opakowaniowych oraz telekomunikacyjnym; doradzał przy licznych transakcjach oraz aktywnie uczestniczył w procesach pozyskania zewnętrznych źródeł finansowania. Posiada bogate doświadczenie w reprezentowaniu Klientów przed sądami powszechnymi w sporach cywilnych i gospodarczych oraz przed organami egzekucyjnymi.

Specjalizuje się w:

· postępowaniach podatkowych w zakresie podatku od towarów i usług, reprezentując Klienta zarówno przed KAS, jak przed sądami administracyjnymi. 

· doradztwie Klientom biznesowym na wszystkich etapach funkcjonowania podmiotu gospodarczego, w tym w sferze prawa administracyjnego.

· reprezentowaniu Klientów indywidualnych – konsumentów w sprawach frankowych.

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.