SzukajRadcy.pl
KLAUDIA CHRÓŚCIK

KLAUDIA CHRÓŚCIK

Kancelaria Radców Prawnych

Miasto
Warszawa
Adres
Jana III Sobieskiego 110/30, 00-764
Telefon
022 6227002
Numer uprawnień
WA-11432
obszary praktyki:
bankowe
cywilne
cywilne postępowanie
konsumenckie
O Mnie

Specjalizuję się w tzw. sprawach frankowych w sporach sądowych z bankami oraz w sprawach gospodarczych. Jestem doświadczonym prawnikiem procesowym oraz autorką publikacji prasowych. Ukończyłam Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Od 2011 roku jestem członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie.

 

 

Mapa
Materiały wideo
Porady radcy prawnego

Na czym polega wadliwość klauzul walutowych ?

Zapisy umów kredytowych, z których wynika, że przeliczenia samej kwoty kredytu oraz rat kredytu z waluty obcej na PLN mają następować według wewnętrznej tabeli kursowej banku mają charakter abuzywny, innymi słowy mówiąc niedozwolony.

Na czym polega wadliwość klauzul walutowych ?

Ile kosztuje proces z bankiem?

 

Decydując się na pozwanie banku, należy liczyć się z koniecznością poniesienia kosztów procesu, na które składają się koszty sądowe (m.in.

Ile kosztuje proces z bankiem?
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę

    Wyślij wiadomość

    Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

    Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.