SzukajRadcy.pl
MARCIN KWAŚNY

MARCIN KWAŚNY

Miasto
Warszawa
Adres
Bruzdowa 100, 02-991
Telefon
605569837
Numer uprawnień
WA-8705
obszary praktyki:
cywilne
budowlane
administracyjne (w tym postępowanie)
prawo spółek handlowych
zamówienia publiczne
działalność gospodarcza
umowy gospodarcze (handlowe)
O Mnie

Radca prawny (OIRP Warszawa), absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w trakcie współpracy z renomowanymi kancelariami prawniczymi, w tym z kancelarią prawniczą Domański Zakrzewski Palinka (2007–2012), w Zespole Infrastruktury i Energetyki.

 

Od 2013 r. w PERN S.A., gdzie doradza w trakcie przygotowywania oraz realizacji złożonych przedsięwzięć inwestycyjnych z zakresu infrastruktury energetycznej.

 

Prawnik odpowiedzialny za realizowany w PERN S.A. program „Megainwestycje”, szef Pionu Prawnego, kierownik Działu Prawnego, Przewodniczący Rady Nadzorczej jednej ze spółek z Grupy Kapitałowej PERN S.A.

Specjalizuje się w obsłudze przedsięwzięć budowlanych, prawie zamówień publicznych, obsłudze korporacyjnej spółek handlowych oraz reprezentuje przedsiębiorców przez sądami powszechnymi oraz Sądem Najwyższym i Naczelnym Sądem Administracyjnym.

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Administratorem danych osobowych jest Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie, ul. Żytnia 15 lok. 16, 01-014 Warszawa. Podanie danych w celu realizacji kontaktu i odpowiedzi jest niezbędne. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.