SzukajRadcy.pl
ALEKSANDRA CHRULSKA

ALEKSANDRA CHRULSKA

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Chrulska

Miasto
Warszawa
Adres
Puławska 12A/6, 02-566
Telefon
518244522
Numer uprawnień
WA-15707
obszary praktyki:
cywilne
rodzinne i opiekuńcze
pracy
ochrona danych osobowych
prawo spółek handlowych
transport i logistyka
ubezpieczeniowe
fundacje i stowarzyszenia
cywilne postępowanie
umowy gospodarcze (handlowe)
O Mnie

W ramach prowadzonej przez siebie kancelarii radcowskiej zajmuję się obsługą osób fizycznych, przedsiębiorców oraz spółek. Specjalizuję się w prawie umów, prawie handlowym, gospodarczym i cywilnym. Chętnie podejmę się sporządzania pism procesowych, reprezentacji przed sądem, sporządzeniem/analizą umów, doradztwem prawnym, sporządzeniem dokumentacji w zakresie RODO lub jego wdrożeniem.

 

 

Z zamiłowania zajmuję się także prowadzeniem spraw z zakresu prawa pracy oraz prawa rodzinnego, w tym zwłaszcza spraw o alimenty, władzę rodzicielską, opiekę. 

 

 

Prowadzę także postępowania mediacyjne w zakresie prawa rodzinnego, prawa cywilnego, prawa gospodarczego oraz prawa pracy.

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.