EWA OSIŃSKA

EWA OSIŃSKA

Ewa Osińska Kancelaria Radcy Prawnego

Miasto
Warszawa
Adres
Niska 29/56, 01-046
Telefon
609 510 632
Numer uprawnień
WA-7669
Rok rozpoczęcia działalności
2011-07-27
obszary praktyki:
cywilne
budowlane
administracyjne (w tym postępowanie)
ochrona środowiska
zamówienia publiczne
nieruchomości
zabezpieczenia wierzytelności umownych
umowy gospodarcze (handlowe)
O Mnie

Specjalizuję się w zagadnieniach związanych z nieruchomościami i procesem inwestycyjno-budowlanym. Posiadam blisko 20-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na rzecz przedsiębiorców w zakresie umów w obrocie gospodarczym, w tym inwestycji budowlanych, kontraktów budowlanych i związanych z nimi roszczeń, prac projektowych, planistycznych i geodezyjnych, warunków zabudowy, pozwoleń na budowę i pozwoleń wodnoprawnych. Doradzam w sprawach cywilnych, gospodarczych, administracyjnych, zamówień publicznych oraz w zakresie bieżącej obsługi przedsiębiorstw.

 

Zajmuję się także sprawami własności, podziałów i rozgraniczeń nieruchomości, użytkowania wieczystego, umów deweloperskich, umów kredytu, zabezpieczeń, w tym hipotek, ksiąg wieczystych oraz gospodarki nieruchomościami.

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Administratorem danych osobowych jest Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie, ul. Żytnia 15 lok. 16, 01-014 Warszawa. Podanie danych w celu realizacji kontaktu i odpowiedzi jest niezbędne. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.