SzukajRadcy.pl
EWA OSIŃSKA

EWA OSIŃSKA

Ewa Osińska Kancelaria Radcy Prawnego

Miasto
Warszawa
Adres
Niska 29/56, 01-046
Telefon
609510632
Numer uprawnień
WA-7669
obszary praktyki:
administracyjne (w tym postępowanie)
budowlane
cywilne
cywilne postępowanie
działalność gospodarcza
nieruchomości
ochrona środowiska
umowy gospodarcze (handlowe)
zamówienia publiczne
O Mnie

Świadczę usługi doradztwa prawnego dla klientów z sektora budownictwa i nieruchomości. Główne obszary praktyki to proces inwestycyjny, sprawy z zakresu prawa budowlanego, geodezyjnego, wodnego, planowania przestrzennego, ochrony środowiska, gospodarki i obrotu nieruchomościami.

Doradzam kompleksowo w sprawach związanych z nabyciem lub sprzedażą nieruchomości, oceną stanu planistycznego, uzyskaniem pozwoleń niezbędnych do rozpoczęcia budowy, przeprowadzeniem procesu budowlanego i utrzymaniem obiektów budowlanych. Pracuję na rzecz inwestorów, projektantów i wykonawców na wszystkich etapach procesu inwestycyjno-budowlanego.

Prowadzę postępowania administracyjne oraz przed sądami administracyjnymi w sprawach z zakresu prawa budowlanego, wodnego, geodezyjnego, gospodarki nieruchomościami i planowania przestrzennego (m. in. warunki zabudowy, pozwolenia na budowę, decyzje środowiskowe, pozwolenia wodnoprawne).

Reprezentuję klientów przed sądami w sprawach cywilnych i gospodarczych, w sprawach spornych między uczestnikami procesu budowlanego, roszczeń z kontraktów budowlanych, umów najmu, umów deweloperskich, wad obiektów budowlanych, podziałów i rozgraniczeń.

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę

    Wyślij wiadomość

    Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

    Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.