SzukajRadcy.pl
ADAM KAROLAK

ADAM KAROLAK

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO Adam Grzegorz Karolak

Miasto
Warszawa
Adres
Marszałkowska 68/70/26, 00-545
Telefon
606904250
Numer uprawnień
WA-10120
obszary praktyki:
cywilne
rodzinne i opiekuńcze
budowlane
administracyjne (w tym postępowanie)
nieruchomości
ubezpieczeniowe
fundacje i stowarzyszenia
spółdzielcze
cywilne postępowanie
zabezpieczenia wierzytelności umownych
O Mnie

Radca prawny Adam G. Karolak

udziela pomocy prawnej osobom fizycznym oraz innym podmiotom i organizacjom. Z wyjątkową uwagą rozpoznaje problemy swoich Klientów i poszukuje dla nich odpowiednich rozwiązań. Nie unika działań niekonwencjonalnych, chociaż nie jest zwolennikiem nadmiernego ryzyka. Jego Klienci zwracają uwagę, że posługuje się bardzo komunikatywnym językiem i przedstawia zarówno zalety jak i wady proponowanych działań.

Prowadzi praktykę w takich obszarach jak:

 

prawo cywilne (prawo kontraktów, odpowiedzialność odszkodowawcza, obrót nieruchomościami, windykacja, zabezpieczanie wierzytelności, prawo spadkowe – wydziedziczenie, zachowek, odpowiedzialność za długi spadkowe),

 

prawo rodzinne (alimenty, kontakty z dziećmi, rozwody),

 

postępowanie sądowe i egzekucyjne (zastępstwo procesowe, negocjacje, pozwy, wnioski, pisma procesowe, powództwa przeciwegzekucyjne, skargi na komornika, podział majątku, ubezwłasnowolnienie i inne),

 

postępowanie administracyjne i sądowoadministracyjne (odwołania, skargi, zażalenia, zastępstwo w postępowaniu sądowoadministracyjnym, skarga kasacyjna, wznowienie postępowania i inne).

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Administratorem danych osobowych jest Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie, ul. Żytnia 15 lok. 16, 01-014 Warszawa. Podanie danych w celu realizacji kontaktu i odpowiedzi jest niezbędne. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.