SzukajRadcy.pl
ANNA ŚLADOWSKA

ANNA ŚLADOWSKA

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Śladowska

Miasto
Warszawa
Adres
Jagielska 3e, 02-886
Telefon
508108022
Numer uprawnień
WA-5746
obszary praktyki:
cywilne
bankowe
administracyjne (w tym postępowanie)
pracy
compliance
prawo spółek handlowych
nieruchomości
imigracyjne
fundacje i stowarzyszenia
działalność gospodarcza
O Mnie

Nazywam się Anna Śladowska i od 2005 r. wykonuję zawód radcy prawnego. Posiadam ponad 15-letnie doświadczenie w obsłudze prawnej klientów indywidualnych oraz osób prawnych. Preferowanym przedmiotem mojej działalności są przede wszystkim usługi z zakresu prawa cywilnego, prawa spadkowego, prawa dotyczącego nieruchomości, postępowania wieczystoksięgowego czy postępowania rejestrowego. Od 2016 r. w ramach mojej działalności Kancelaria Radcy Prawnego Anna Śladowska, prowadzę obsługę prawną cudzoziemców w Polsce.

W 1999 r. ukończyłam Prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego w Warszawie. W 2002 r. ukończyłam aplikację sędziowską, dzięki czemu posiadam jeszcze większą swobodę w poruszaniu się w postepowaniach sądowych zarówno cywilnych, karnych, jak i administracyjnych. Obecnie kształcę się w dziedzinie prawa spółek oraz doskonalę swoją znajomość Legal English.

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę

    Wyślij wiadomość

    Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

    Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.