SzukajRadcy.pl
KRZYSZTOF PIOTROWICZ

KRZYSZTOF PIOTROWICZ

Kancelaria Radcy Prawnego Krzysztof Piotrowicz

Miasto
Warszawa
Adres
Wrzeciono 59c/28, 01-950
Telefon
501788612
Numer uprawnień
WA-7045
Rok rozpoczęcia działalności
2010-01-18
obszary praktyki:
cywilne
karne
administracyjne (w tym postępowanie)
własność przemysłowa
podatki
upadłościowe
reprywatyzacja
prawo spółek handlowych
ubezpieczeniowe
cywilne postępowanie
O Mnie

W ramach mojej Kancelarii prowadzę obsługę prawną osób fizycznych oraz przedsiębiorców.

 

Reprezentuję Klientów w sprawach sądowych przed sądami powszechnymi oraz administracyjnymi. Przez ponad 10 lat występowałem w wielu sporach, w tym z instytucjami rynku finansowego i ubezpieczeniowego w sprawach z zakresu odszkodowań za szkody majątkowe i osobowe.

 

Oferuję moim Klientom sporządzanie projektów umów, przygotowanie opinii prawnych, prowadzenie negocjacji z kontrahentami oraz doradztwo prawne.

 

Na sprawy potrafię spojrzeć z wielu perspektyw, co zawdzięczam równolegle zdobytemu wykształceniu z zakresu finansów i rachunkowości.

 

Do grona moich klientów zaliczają się przede wszystkim osoby fizyczne oraz firmy z branży handlowej, budowlanej oraz nowych technologii.

Doświadczenie zawodowe zdobyte zarówno w sądownictwie powszechnym (w tym w Krajowym Rejestrze Sądowym) jak i administracyjnym (prawo podatkowe) pozwoliło mi na zdobycie wiedzy związanej z praktycznym stosowaniem prawa oraz funkcjonowaniem sądów i urzędów administracji państwowej.

 

Zapraszam do kontaktu.

 

 

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Administratorem danych osobowych jest Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie, ul. Żytnia 15 lok. 16, 01-014 Warszawa. Podanie danych w celu realizacji kontaktu i odpowiedzi jest niezbędne. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.