SzukajRadcy.pl
ANDRZEJ WAPOWSKI

ANDRZEJ WAPOWSKI

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO ANDRZEJ WAPOWSKI

Miasto
Warszawa
Adres
Łucka 15/704, 00-842
Numer uprawnień
WA-13987
obszary praktyki:
karne
administracyjne (w tym postępowanie)
podatki
sukcesja
umowy gospodarcze (handlowe)
O Mnie

Andrzej ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego (dyplom z wyróżnieniem) oraz politologię na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Odbył aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. W 2018 r. został wpisany na listę radców prawnych. 

 

Andrzej ma ponad 10 letnie doświadczenie w obszarze szeroko pojętego prawa podatkowego zdobyte m.in w firmie tzw. Wielkiej Czwórki - Deloitte (2012-2016). 

 

Andrzej świadczył usługi doradcze na rzecz krajowych oraz międzynarodowych podmiotów gospodarczych, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień związanych z opodatkowaniem podatkiem dochodowym od osób prawnych, w tym opodatkowaniem międzynarodowym oraz podatkiem od towarów i usług. Andrzej reprezentował klientów w postępowaniach podatkowych i sądowo-administracyjnych.

 

Od 2016 roku Andrzej prowadzi praktykę w ramach Enodo Advisors sp. z o.o. oraz specjalizuje się w kontrolach podatkowych, kontrolach celno-skarbowych, postępowaniach podatkowych, postępowaniach zabezpieczających, postępowaniach sądowo-administracyjnych oraz postępowaniach karnych-skarbowych.

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.