DOROTA PODSIEDZIK-MALEC

DOROTA PODSIEDZIK-MALEC

Numer uprawnień
WA-5730
Rok rozpoczęcia działalności
2005-11-09
obszary praktyki:
administracyjne (w tym postępowanie)
Unii Europejskiej
compliance
nieuczciwa konkurencja i prawo antymonopolowe
cywilne postępowanie
konsumenckie
O Mnie

Posiadam bogatą wiedzę i doświadczenie z zakresu prawa ochrony konkurencji i konsumentów oraz znajomość krajowych i unijnych przepisów określających wymagania prawne i techniczne dla wyrobów wprowadzanych do obrotu na polskim rynku,w tym wyrobów budowlanych.

Przez wiele lat pracowałam w administracji publicznej zajmując się nie tylko stosowaniem, ale również współtworzeniem przepisów prawa. Posiadam również duże doświadczenie w przeprowadzaniu specjalistycznych szkoleń. Oferuję przeprowadzenie szkolenia przygotowanego pod indywidualne zamówienie Klienta z uwzględnieniem specyfiki jego działalności jak również obowiązujących w danym obszarze przepisów prawa.

Współpracuję z Kancelarią Hansberry Tomkiel w ramach której doradzam przedsiębiorcom działajacym w różnych branżach, m.in.energetycznej, spożywczej, pożyczkowej.

Jestem wykładowcą na podyplomowych studiach „Prawo Ochrony Konsumentów” organizowanych przez Instytut Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk.

[ochrona konkurencji][ochrona konsumentów][wzorce umowne] [bezpieczeństwo produktów][dyrektywy nowego podejścia][żywność][jakość][bezpieczeństwo][oznakowanie CE][wyroby][budowlane][rozporządzenie CPR][nadzór rynku][szkolenie]

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Administratorem danych osobowych jest Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie, ul. Żytnia 15 lok. 16, 01-014 Warszawa. Podanie danych w celu realizacji kontaktu i odpowiedzi jest niezbędne. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.