SzukajRadcy.pl
URSZULA LEWCZUK

URSZULA LEWCZUK

Kancelaria Radcy Prawnego URSZULA LEWCZUK

Miasto
Warszawa
Adres
Wilcza 29a/7, 00-544
Telefon
787056865
Numer uprawnień
WA-17775
obszary praktyki:
administracyjne (w tym postępowanie)
arbitraż i mediacje
compliance
cywilne
działalność gospodarcza
imigracyjne
nieruchomości
prawo spółek handlowych
rodzinne i opiekuńcze
umowy gospodarcze (handlowe)
O Mnie

Radca prawny wpisana na listę przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Wraszawie. Mediator, Ekspert ds. AML/CFT, Ekonomista. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji oraz Wydziału Ekonomii i Finansów Uniwersytetu w Białymstoku. 

Praktykuje od wielu lat oraz specjalizuje się w AML, nadużyciach w przedsiębiorstwach, obsłudze prawnej spółek, nieruchomościach oraz prawie gospodarczym, budowlanym jak również w sprawach administracyjych, cywilnych, ochronie dóbr osobistych oraz rodzinnym.

Autorka licznych publikacji w zakresie AML, mi. in.: "Czyn z art. 291 k.k. jako alternatywa kwalifikacyjna prania pieniędzy“, w: “Problemy Współczesnej Kryminalistyki Tom XXIII“, E. Gruza, T. Tomaszewski, M. Goc (red.), Warszawa 2019, Wyd. PRYMAT, s. 127., “AML w ubezpieczeniach” – “Miesięcznik Ubezpieczeniowy”, “Zatrzymanie telefonu komórkowego w toku przeszukania i uzyskiwanie informacji z SMS-ów” - "Co do zasady". Przelegenaka w "Rzeczpospolitej" o temtyce AML, Sygnalistów i zwalczania nadużyć w przedsiębiostwach.

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę

    Wyślij wiadomość

    Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

    Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.