SzukajRadcy.pl
MARTYNA WÓJCIK

MARTYNA WÓJCIK

Kancelaria radcy prawnego Martyna Aleksandra Wójcik

Miasto
Szczecin
Adres
Bolesława Śmiałego 8/3, 70-351
Telefon
+48669742573
Numer uprawnień
Sz-1414
obszary praktyki:
administracyjne (w tym postępowanie)
budowlane
zamówienia publiczne
cywilne postępowanie
arbitraż i mediacje
O Mnie

Jestem radcą prawnym z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie stosowania przepisów o zamówieniach publicznych i realizacji inwestycji dofinansowanych ze środków zewnętrznych (Fundusze Europejskie).

Od 2022 roku pozostaję członkiem zwyczajnym Stowarzyszenia Prawa Zamówień Publicznych, zrzeszającego uznanych prawników (radców prawnych i adwokatów) specjalizujących się w prawie zamówień publicznych, partnerstwie publiczno-prywatnym oraz koncesji na roboty budowlane.

Jestem autorką/współautorką blisko kilkudziesięciu artykułów publikowanych w czasopismach branżowych, skierowanych do zamawiających i wykonawców tj. w miesięczniku „Przetargi publiczne”, dwumiesięczniku „Zamawiający – zamówienia publiczne w praktyce” oraz w kwartalniku „Prawo budowlane. Kwartalnik”, a także w cyklicznych dodatkach dla prenumeratorów dziennika „Rzeczpospolita”.

Oferuję kompleksowe wsparcie prawne na etapie przygotowania i przeprowadzania postępowań o udzielenie zamówienia publicznego, w toku postępowań odwoławczych przed Krajową Izbą Odwoławczą i postępowań skargowych przed Sądem Zamówień Publicznych, a także na etapie realizacji inwestycji, w tym również w toku postępowań kontrolnych prowadzonych przez organy krajowe i europejskie (w tym również przez Europejski Urząd ds. Zwalczania Nadużyć Finansowych).

Poza tematyką zamówień publicznych i procesu inwestycyjnego, specjalizuję się również w szeroko rozumianym prawie konsumenckim i obligacyjnym, prowadząc zajęcia z tego zakresu dla aplikantów radcowskich przy OIRP w Szczecinie.

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę

    Wyślij wiadomość

    Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

    Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.