SzukajRadcy.pl
KATARZYNA KLIBISZ

KATARZYNA KLIBISZ

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO KATARZYNA KLIBISZ

Miasto
BIAŁYSTOK
Adres
ŚWIĘTEGO ROCHA 11/1/411, 15-879
Telefon
+48785133322
Numer uprawnień
BŁ/1269
obszary praktyki:
budowlane
cywilne
cywilne postępowanie
działalność gospodarcza
medyczne
nieruchomości
podatki
prawo spółek handlowych
rynki kapitałowe
umowy gospodarcze (handlowe)
O Mnie

Radca prawny, dr nauk prawnych (PhD)

dr Katarzyna Klibisz radca prawny kierująca Kancelarią Radcy Prawnego Katarzyna Klibisz w Białymstoku, działającą na obszarze Polski, zapewniającą kompleksowe, profesjonalne usługi prawne podmiotom gospodarczym i klientom indywidualnym; też członek Wojewódzkiej Komisji ds. orzekania o zdarzeniach medycznych w Białymstoku.

Specjalista z zakresu prawa spółek, cywilnego, medycznego, nieruchomości, umów i rynków kapitałowych.

Mecenas Katarzyna Klibisz rozpoczęła swoją przygodę z praktyką z zakresu prawa od świadczenia nieodpłatnej pomocy prawnej w poradni prawnej przy Fundacji “Spe Salvi”. Podczas studiów była też zatrudniona w Pierwszym Urzędzie Skarbowym w Białymstoku, gdzie miała możliwość zapoznania się z funkcjonowaniem stationes fisci Skarbu Państwa. Równolegle ukończyła dwa kierunki prawo i stosunki międzynarodowe w języku angielskim jednocześnie pracując w kancelarii prawnej. Uzyskała również stypendium na Northeastern University, College of Criminal Justice w Bostonie. Ukończyła wiele prestiżowych kursów w tym CUA-JU International Buisness and Trade Law Program in Kraków na Uniwersytecie Jagiellońskim. Po obronie rozprawy doktorskiej pt. „Status prawny akcjonariuszy mniejszościowych w publicznych spółkach akcyjnych”, 6 maja 2016 uzyskała stopień naukowy doktora nauk prawnych w zakresie prawa. Aktywna na wielu płaszczyznach pełniła rolę eksperta z Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej oraz zasiadała jako członek lub przewodnicząca rad nadzorczych w spółkach kapitałowych.

Posiada doświadczenie w świadczeniu pomocy prawnej na rzecz klientów indywidualnych, korporacyjnych oraz innych podmiotów prawa. Od kilku lat łączy podejście naukowe z praktycznym wykonywaniem zawodu prawnika w ramach prowadzenia kancelarii radcy prawnego, z kolei doświadczenie z zakresu prawa medycznego pogłębia zasiadając Wojewódzkiej Komisji ds. orzekania o Zdarzeniach Medycznych w Białymstoku.

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę

    Wyślij wiadomość

    Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

    Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.