SzukajRadcy.pl
JOANNA KORZENIEWSKA

JOANNA KORZENIEWSKA

Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Korzeniewska

Miasto
Aleksandrów Kujawski
Adres
Kochanowskiego 52, 87-700
Telefon
+48661739393
Numer uprawnień
TR-1139
obszary praktyki:
autorskie
cywilne
administracyjne (w tym postępowanie)
zamówienia publiczne
sukcesja
pracy
rodzinne i opiekuńcze
O Mnie

Nazywam się Joanna Korzeniewska. Pochodzę z Aleksandrowa Kujawskiego. Studiowałam na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Studiowałam tam prawo oraz europeistykę (prawo europejskie). Tam również robiłam aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych. W międzyczasie pracowałam w różnych firmach, gdzie zetknęłam się z różnymi problemami prawnymi i różnymi dziedzinami prawa. Mam więc doświadczenie w takich gałęziach prawa jak prawo cywilne, handlowe, prawo pracy, czy nawet prawo budowlane, reguły kontraktowe FIDIC albo prawo zamówień publicznych. Jestem związana z tymi okolicami i to tutaj pragnę pomagać ludziom, którzy z różnych względów mają kłopoty natury prawnej. Praca w kancelarii jest dla mnie prawdziwą pasją i odczuwam głęboką satysfakcję, gdy uda mi się pomóc komuś rozwiązać jego problem, uwolnić od kłopotów.

Kancelaria Radcy Prawnego Joanny Korzeniewskiej powstała 2016 roku. Jest małą, dobrze rozwijającą się, nowoczesną kancelarią. Powstanie tej kancelarii było możliwe dzięki latom doświadczeń zdobytych w trakcie studiów oraz podczas późniejszej pracy na rzecz różnych podmiotów gospodarczych. Mieści się ona w małym mieście, Aleksandrowie Kujawskim, gdzie tak samo, jak wszędzie ludzie muszą się mierzyć z rozmaitymi problemami i stawiać im czoła. Niejednokrotnie potrzebują przy tym pomocy. Wówczas mogą się zwrócić do takiej osoby, jak ja – radcy prawnego. Chętnie pomogę Państwu w ich problemach z niesolidnym dłużnikiem, osobą, która Państwa skrzywdziła, małżonkiem, z którym chcą Państwo rozwieść, czy też pracodawcą, który dopuścił się oszustwa. Mogą się Państwo zwrócić do mnie, a ja Państwu pomogę...

Mapa
Porady radcy prawnego

Płacę alimenty a i tak mam komornika

Czasem dochodzi do sytuacji, że rodzic płaci alimenty dobrowolnie, a i tak drugi rodzic występuje do komornika z wnioskiem o egzekucję. Czasem jest to czynione specjalnie po to, by dokuczyć byłemu partnerowi i zmusić go do ponoszenia dodatkowych kosztów.

Płacę alimenty a i tak mam komornika
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.