SzukajRadcy.pl
KRZYSZTOF KLUCZYŃSKI

KRZYSZTOF KLUCZYŃSKI

Kancelaria Radcy Prawnego

Miasto
Łódź
Adres
Piotrkowska 270/404, 90-361
Telefon
+48531600675
Numer uprawnień
łd-2585
obszary praktyki:
cywilne
pracy
karne
administracyjne (w tym postępowanie)
prawo spółek handlowych
rodzinne i opiekuńcze
nieruchomości
ubezpieczeniowe
medyczne
O Mnie

Kancelaria radcy prawnego Krzysztofa Kluczyńskiego powstała w 2019 roku. Od początku istnienia jej siedziba mieści się w prestiżowej lokalizacji w Łodzi w budynku przy ul. Piotrkowskiej 270 w lokalu nr 404.

Kancelaria nastawiona jest na kompleksową obsługę swoich Klientów, reprezentując ich zarówno przed Sądami, jak i organami administracji publicznej. Prowadzimy sprawy na etapie przesądowym, sądowym oraz w postępowaniu egzekucyjnym.

Kancelaria świadczy usługi pomocy prawnej z zakresu prawa gospodarczego, szeroko rozumianego prawa cywilnego, w tym także spraw z zakresu prawa rodzinnego, prawa spadkowego i prawa pracy, a także prawa administracyjnego. Zajmujemy się przygotowywaniem opinii prawnych, wniosków, projektów umów, wszelkich pism procesowych, np. zażaleń, apelacji, kasacji, wniosków o zwolnienie z kosztów sądowych i wiele innych.

Stawiamy nacisk na indywidualne podejście do każdej sprawy, nieszablonowe rozwiązania i strategię ukierunkowaną na osiągnięcie zamierzonego przez Klienta celu.

Zapraszam do współpracy.

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę

    Wyślij wiadomość

    Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

    Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.