SzukajRadcy.pl
ANNA WÓJCIK

ANNA WÓJCIK

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Wójcik

Miasto
Wrocław
Adres
Komandorska 23/2, 53-342
Telefon
+48882650009
Numer uprawnień
WR-3440
obszary praktyki:
cywilne
cywilne postępowanie
umowy gospodarcze (handlowe)
rodzinne i opiekuńcze
nieruchomości
O Mnie

Zawód radcy prawnego wykonuję od 2017 r. i od tego czasu prowadzę indywidualną kancelarię prawną. Ukończyłam kierunek Stacjonarne Studia Prawa na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego oraz aplikację radcowską prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych we Wrocławiu.

Od kilku lat specjalizuję się przede wszystkim w prawie cywilnym, prawie rodzinnym oraz prawie nieruchomości, w tym zwłaszcza w sprawach związanych z przedsięwzięciami deweloperskimi oraz umowami sprzedaży i najmu.

Siedziba kancelarii znajduje się we Wrocławiu, jednakże świadczę pomoc prawną na rzecz klientów z całej Polski, jak również spoza jej granic.

Oferuję zarówno reprezentację w sprawach sądowych, jak i doraźne porady prawne oraz stałą obsługę prawną dla przedsiębiorców. Każda sprawa jest przeze mnie traktowana indywidualnie i opracowywana z najwyższą starannością.

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.