SzukajRadcy.pl
MARCIN BAGIŃSKI

MARCIN BAGIŃSKI

Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Bagiński

Miasto
Wrocław
Adres
Jęczmienna 10/8, 53-507
Telefon
+48717405772
Numer uprawnień
WR-3534
obszary praktyki:
działalność gospodarcza
cywilne
konsumenckie
nieruchomości
umowy gospodarcze (handlowe)
ubezpieczeniowe
sukcesja
transport i logistyka
rodzinne i opiekuńcze
prawo spółek handlowych
O Mnie

Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu.

Specjalizuję się w prawie gospodarczym i handlowym. Zajmuję się obsługą prawną przedsiębiorców. Podejmuję także wyzwania udzielania pomocy prawnej osobom fizycznym w sprawach z zakresu prawa cywilnego i rodzinnego.

Swoje zainteresowania koncentruję na aspektach związanych z biznesem. Wybór optymalnej formy jego prowadzenia, sporządzanie umów i statutów odpowiadających potrzebom, sprawna rejestracja podmiotów, szeroko rozumiany compliance, przygotowywanie i opiniowanie kontraktów gospodarczych.

Jestem specjalistą z ambicjami. Sumiennie wykonując obowiązki dążę do rozwiązania problemu prawnego. Gdy to możliwe nie szczędzę wysiłków by pójść o krok dalej i problemowi zapobiec. Rozumiem, że aspekt prawny jest tylko częścią większej całości. Świat to coś więcej niż kontrakty i spory.

Dlatego lokuję problemy prawne w szerszym kontekście, w którym łaczę swoją wiedzę i doświadczenie z wiedzą swoich klientów. Celem jest najlepszy wynik.

Mapa
Porady radcy prawnego

SUKCESJA PRZEDSIĘBIORSTWA

Celem ustawy o zarządzie sukcesyjnym przedsiębiorstwem osoby fizycznej i innych ułatwieniach związanych z sukcesją przedsiębiorstw jest stworzenie regulacji prawnych dla tymczasowego zarządzania przedsiębiorstwem osoby fizycznej po jej śmierci.

SUKCESJA PRZEDSIĘBIORSTWA
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.