SzukajRadcy.pl
ADAM BRZOSZCZYK

ADAM BRZOSZCZYK

Miasto
Tuchola
Adres
Główna 34, 89-500
Telefon
+48504265258
Numer uprawnień
BD-1551
obszary praktyki:
cywilne
administracyjne (w tym postępowanie)
cywilne postępowanie
nieruchomości
pracy
O Mnie

Zawód radcy prawnego wykonuję od 2019 r., współpracując z Kancelarią Radcy Prawnego na podstawie umowy zlecenie. Od lutego 2023 r. prowadzę własną kancelarię radcowską.

W 2015 r. ukończyłem studia prawnicze na Uniwersytecie Gdańskim. Od 2016 r. jestem zatrudniony w jednostce samorządu terytorialnego w mieście Chojnice. W latach 2016-2018 odbyłem aplikację radcowską prowadzoną przez OIRP Bydgoszcz.

Posiadam doświadczenie w szczególności w prowadzeniu spraw cywilnych (w tym gospodarczych, rodzinnych, spadkowych, z zakresu prawa rzeczowego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych), administracyjnych przed organami administracji publicznej oraz sądami administracyjnymi. Oferuję także obsługę prawną przedsiębiorstw oraz urzędów.

Mapa
Porady radcy prawnego
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę

    Wyślij wiadomość

    Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

    Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.