SzukajRadcy.pl
MONIKA BIAŁAS

MONIKA BIAŁAS

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO MONIKA BIAŁAS

Miasto
Olsztyn
Adres
Dworcowa 3/105, 10-413
Telefon
+48604558505
Numer uprawnień
OL-893
obszary praktyki:
cywilne
restrukturyzacyjne
upadłościowe
umowy gospodarcze (handlowe)
prawo spółek handlowych
pracy
zabezpieczenia wierzytelności umownych
budowlane
nieruchomości
rolne
O Mnie

POMAGAMY :

 1. Producentom drobiu i hodowcom w sporach reklamacyjnych i procesach sądowych dotyczących jakości, wyników produkcyjnych, chorób, realizacji umów, tworzeniu umów dostawy, kontraktacji, cesji, przewłaszczenia, dzierżawy, w sprawach odszkodowań przed Państwową Inspekcją Weterynaryjną, zmianie klasyfikacji gruntów, obrocie nieruchomościami rolnymi, w sprawach z zakresu prawa weterynaryjnego i rolnego.
 2. Wspólnikom i członkom organów spółek w rozliczeniach oraz sporach pomiędzy nimi, sprawach o odszkodowanie za szkodę wyrządzoną spółce, w uregulowaniu sytuacji prawnej spółki po rezygnacji bądź śmierci wspólnika ze szczególnym uwzględnieniem spółki jawnej, przejęciu i przekształceniu spółki.
 3. Syndykom, zarządcom, nadzorcom oraz przedsiębiorcom w doprowadzeniu do uznania za bezskuteczne czynności dłużników z pokrzywdzeniem wierzycieli.
 4. Pracodawcom w ich obronie przed zarzutami pracowników o mobbing oraz w dochodzeniu odszkodowań od pracowników w przypadku nieuzasadnionego rozwiązania przez pracownika umowy o pracę bez wypowiedzenia.
 5. Właścicielom nieruchomości poszkodowanym wprowadzeniem przez gminę zmian w planie zagospodarowania przestrzennego, w wyniku której korzystanie z ich nieruchomości zostało ograniczone bądź niemożliwe - w uzyskaniu odszkodowania, wykupie bądź zamianie nieruchomości.

Dlaczego my?

Twoimi problemami zajmie się zespół 3 prawniczek – z rzetelnością, starannością i zaangażowaniem przykładanym do każdej sprawy, jak do własnej. Od 15 lat z sukcesami rozwiązujemy problemy wspólników spółek handlowych, wspieramy syndyków w największych upadłościach i restrukturyzacjach w Polsce. Już drugą dekadę prowadzimy obsługę prawną czołowego producenta piskląt indyczych poruszając się swobodnie w specyficznych dziedzinach prawa na styku prawa weterynaryjnego, ochrony zwierząt, bioasekuracji, dobrostanu zwierząt, prawa rolnego i umów gospodarczych. Udaje nam się uzyskać od gmin odszkodowania za obniżenie wartości nieruchomości spowodowane zmianą planu zagospodarowania przestrzennego. Stoimy murem za pracodawcami bezpodstawnie oskarżanymi o mobbing i uzyskujemy dla nich odszkodowania od pracowników za nieuzasadnione rozwiązanie umowy o pracę bez wypowiedzenia.

Prowadzimy również obsługę prawną w języku francuskim, zapraszamy więc także przedsiębiorców którzy w tym języku czują się swobodniej niż w polskim.

Jesteśmy członkiem Francuskiej Izby Przemysłowo Handlowej w Polsce.

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę

  Wyślij wiadomość

  Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

  Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.