SzukajRadcy.pl
KATARZYNA PŁOWENS

KATARZYNA PŁOWENS

Kancelaria Prawna, Nieruchomości

Miasto
Poznań
Adres
Lindego 6, 60-573
Telefon
+48604696245
Numer uprawnień
PZ-2683
obszary praktyki:
nieruchomości
umowy gospodarcze (handlowe)
budowlane
prawo spółek handlowych
cywilne postępowanie
sportowe
zabezpieczenia wierzytelności umownych
cywilne
O Mnie

Jestem radcą prawnym od 2009 roku oraz pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. Specjalizuję się w prawie cywilnym w tym prawie nieruchomości (zasiedzenie, sprzedaż/zakup, najem/dzierżawa, poszukiwanie nieruchomości, podziały, odzyskiwanie nieruchomości, odszkodowania, służebności, hipoteki, etc.) oraz w prawie spadkowym (testamenty, postępowania spadkowe, poszukiwanie spadkobierców, podział spadku). Moim atutem jest skuteczność a nadrzędnym celem zadowolenie Klientów.

Mapa
Porady radcy prawnego

Nowe zasady doręczeń pism procesowych

Przypominamy, że od 1 lipca 2023 r. doprecyzowano zasady doręczeń pism procesowych. W przypadku dwukrotnego awizowania przesyłki pocztowej w miejscu zamieszkania, doręczenia zwykle dokonuje komornik.

Nowe zasady doręczeń pism procesowych

Zakup nieruchomości obciążonej hipoteką

Hipoteka jest ograniczonym prawem rzeczowym ustanawianym na nieruchomości. Zabezpiecza roszczenia wierzyciela, który w przypadku braku spłaty zobowiązania przez dłużnika (właściciela nieruchomości), może zaspokoić się z obciążonej nieruchomości.

Zakup nieruchomości obciążonej hipoteką
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę

    Wyślij wiadomość

    Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

    Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.