SzukajRadcy.pl
KATARZYNA PŁOWENS

KATARZYNA PŁOWENS

Kancelaria Prawna, Nieruchomości

Miasto
Poznań
Adres
Lindego 6, 60-573
Telefon
+48604696245
Numer uprawnień
PZ-2683
obszary praktyki:
nieruchomości
umowy gospodarcze (handlowe)
budowlane
prawo spółek handlowych
cywilne postępowanie
sportowe
zabezpieczenia wierzytelności umownych
cywilne
O Mnie
  • Jestem radcą prawnym (uprawnienia do wykonywania zawodu uzyskałam w 2009 r.), mediatorem oraz pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. Specjalizuję się w prawie cywilnym, w szczególności prawie nieruchomości (sprzedaż/zakup nieruchomości, najem/dzierżawa, zasiedzenie, użyczenie, poszukiwanie nieruchomości, podział nieruchomości, odzyskiwanie nieruchomości, odszkodowania, służebności, hipoteki, zniesienie współwłasności, poszukiwanie właścicieli nieruchomości, umowy dożywocia, etc.) oraz w prawie spadkowym (postępowania spadkowe, testamenty, poszukiwanie spadkobierców, dział spadku, przyjęcie/odrzucenie spadku, kwestionowanie testamentu, zachowek, zrzeczenie się dziedziczenia). Moim atutem jest skuteczność a nadrzędnym celem zadowolenie Klientów.
Mapa
Porady radcy prawnego

Płot między sąsiadami

Domniemywa się, że mury, płoty, miedze, rowy i inne urządzenia podobne, znajdujące się na granicy gruntów sąsiadujących, służą do wspólnego użytku sąsiadów. To samo dotyczy drzew i krzewów na granicy.

Płot między sąsiadami

Audyt nieruchomości przed jej zakupem

Decyzji o zakupie nieruchomości nie należy podejmować pochopnie. Przed nabyciem nieruchomości zalecam moim Klientom przeprowadzenie analizy stanu faktycznego i prawnego nieruchomości.

Audyt nieruchomości przed jej zakupem
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę

    Wyślij wiadomość

    Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

    Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.