SzukajRadcy.pl
MONIKA GOIŃSKA-ROSZYK

MONIKA GOIŃSKA-ROSZYK

radca prawny Monika Goińska-Roszyk Kancelaria Radcy Prawnego

Miasto
Poznań
Adres
F. Roosevelta 4/1, 60-829
Telefon
+48502347048
Numer uprawnień
PZ-4255
obszary praktyki:
karne
podatki
O Mnie

KANCELARIA PRAWA KARNEGO SKARBOWEGO

W CZYM POMAGAM

Reprezentacja przed organami podatkowymi, Prokuratorem, Sądem / kontrole podatkowe / kontrole celno-skarbowe / sprawy karne skarbowe

Uczestniczę wraz z Tobą w przesłuchaniach przed Urzędem Skarbowym / Prokuratorem / w Sądzie. Zapoznaję się z aktami Twojej sprawy, przedstawiam najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązanie Twojego problemu. Sporządzam pisma w Twojej sprawie, reprezentuję Ciebie w Urzędzie Skarbowym, Prokuraturze, Sądzie. Dbam o Twoje bezpieczeństwo prawne.

CO MNIE WYRÓŻNIA

Dogłębna znajomość tematyki spraw karnych skarbowych i podatkowych "od kuchni" związana z pracą w skarbowości oraz kancelariach prawnych.

TAJEMNICA ZAWODOWA - BEZPIECZEŃSTWO

Obowiązuje mnie tajemnica zawodowa radców prawnych.

WYNAGRODZENIE KANCELARII

Wynagrodzenie ustalane jest w umowie indywidualnie z każdym klientem. Stosowane przez Kancelarię stawki oraz modele rozliczeń są uzależnione od rodzaju sprawy, stopnia jej skomplikowania, czasu potrzebnego do jej wykonania, miejsca jej prowadzenia. W przypadku zlecenia sprawy do poprowadzenia, koszt pierwszej porady jest zaliczany na poczet wynagrodzenia za jej prowadzenie. Do ceny usługi prawnej nie są doliczane wydatki ponoszone w związku z prowadzeniem sprawy, tj. opłaty sądowe, pocztowe, opłaty skarbowe, koszty sporządzenia opinii biegłych. Koszty te pokrywane są przez klienta oddzielnie. Prowadzę sprawy na terenie całej Polski.

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę

    Wyślij wiadomość

    Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

    Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.