SzukajRadcy.pl
JACEK OLECH

JACEK OLECH

Kancelaria Radcy Prawnego Jacek Olech

Miasto
Poznań
Adres
os. Winiary 49/2, 60-665
Telefon
+48518600446
Numer uprawnień
PZ-5336
obszary praktyki:
cywilne
cywilne postępowanie
compliance
pracy
bankowe
imigracyjne
konsumenckie
medyczne
ubezpieczeniowe
umowy gospodarcze (handlowe)
O Mnie

Jestem radcą prawnym, prowadzącym własną kancelarię oraz współpracującym z kancelarią DSK Depa Szmit Kuźmiak Jackowski sp. k.

Specjalizuję się w prawie cywilnym i gospodarczym, prawie spółek, ochrony konkurencji i konsumentów, prawie pracy oraz prawie ubezpieczeń.

Na co dzień zajmuje się obsługą prawną podmiotów z branży automotive, TSL oraz petrochemicznej w zakresie ich bieżącej działalności oraz sporów sądowych, niejednokrotnie zarządzając ryzykiem sporu i dążąc do ich polubownego zakończenia.

Doświadczenie zawodowe zdobywam od 2014 r. w renomowanych poznańskich kancelariach, reprezentując m.in. jednego z największych ubezpieczycieli w Polsce w zakresie odszkodowań komunikacyjnych oraz świadcząc bieżącą obsługę prawną największego dealera samochodowego w Polsce.

Zdobyte doświadczenie w obsłudze dużych podmiotów z chęcią wykorzystuję reprezentując klientów indywidualnych w sprawach z zakresu prawa ubezpieczeń (sprawy o odszkodowanie i zadośćuczynienie za doznaną krzywdę), prawa ochrony konsumentów oraz prawa turystycznego (odszkodowanie za odwołane i opóźnione loty oraz zadośćuczynienia za zmarnowany urlop).

Zapraszam do kontaktu i współpracy.

Mapa
Porady radcy prawnego
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę

    Wyślij wiadomość

    Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

    Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.