SzukajRadcy.pl
MARTA SOCHA-SKRZYPIEC

MARTA SOCHA-SKRZYPIEC

Kancelaria Radcy Prawnego Marta Socha-Skrzypiec

Miasto
Katowice
Adres
Sokolska 80/7, 40-087
Telefon
+48696818868
Numer uprawnień
KT 3382
obszary praktyki:
rodzinne i opiekuńcze
cywilne
cywilne postępowanie
pracy
sukcesja
działalność gospodarcza
O Mnie

Jestem radcą prawnym z wieloletnim doświadczeniem. Pasjonuję się prawem rodzinnym, które zręcznie łączę z wątkami biznesowymi i majątkowymi. Swoją wiedzą na temat prawnych aspektów rozwodu dzielę się na blogu www.prawnik-katowice.pl Zajmuję się także rozwodami międzynarodowymi, czyli np. rozwodami Polaków mieszkających zagranicą lub rozwodami małżeństw mieszanych.

Jestem współautorką książki „Rozwód. Praktyczny poradnik prawny”, która ukazała się w 2020 r. nakładem Wydawnictwa OD.NOWA.

Specjalizuję się także w prawie spadkowym - wspieram klientów w sprawach dotyczących dziedziczenia, testamentów, zachowku i podziału majątku po zmarłych.

Doradzam także pracownikom i pracodawcom w kwestiach prawnych dotyczących zatrudnienia.

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę

    Wyślij wiadomość

    Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

    Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.