SzukajRadcy.pl
KATARZYNA SABYNICZ

KATARZYNA SABYNICZ

Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Sabynicz

Miasto
Tarnowskie Góry
Adres
Opolska 14, 42-600
Telefon
+48509975031
Numer uprawnień
KT 3543
obszary praktyki:
cywilne
budowlane
działalność gospodarcza
nieruchomości
umowy gospodarcze (handlowe)
cywilne postępowanie
O Mnie

Katarzyna Sabynicz - radca prawny, autorka bloga o prawach i obowiązkach stron umowy o roboty budowlane pod adresem www.prawnikpodpowienabudowie.pl.

Świadczę kompleksowe usługi prawne w zakresie obsługi Przedsiębiorców, w szczególności z branży budowlanej i rynku nieruchomości. Pomagam w rozwiązywaniu bieżących problemów, a także reprezentuję Klientów w negocjacjach i postępowaniach sądowych w sprawach gospodarczych.

Ponadto, oferuję obsługę prawną Klientom indywidualnym w szeroko pojętych sprawach majątkowych i postępowaniach cywilnych. Pomagam w regulowaniu stanu prawnego nieruchomości, m.in. w sprawach o zasiedzenie i służebności. Sporządzam projekty umów cywilnoprawnych. Zajmuję się również spadkami, sporami o współwłasność oraz podziałami majątków małżeńskich.

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę

    Wyślij wiadomość

    Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

    Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.