SzukajRadcy.pl
ARLETA DUB-BRYCH

ARLETA DUB-BRYCH

Kancelaria Radcy Prawnego Arleta Dub-Brych

Miasto
Zawiercie
Adres
Władysława Stanisława Reymonta 2/3, 42-400
Telefon
+48883768968
Numer uprawnień
KT 2869
obszary praktyki:
rodzinne i opiekuńcze
cywilne
budowlane
nieruchomości
upadłościowe
karne
rolne
prawo o ruchu drogowym
bankowe
O Mnie

Kancelaria Radcy Prawnego Arlety Dub-Brych to miejsce, gdzie od 2013 roku świadczone są usługi prawne na najwyższym poziomie. Działając w oparciu o rozległą wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie zapewniamy wsparcie prawne i pomoc w trudnych sytuacjach.

Nasza główna siedziba znajduje się w Zawierciu, jednakże pomagamy osobom fizycznym oraz przedsiębiorstwom zlokalizowanym na terenie całego kraju.

Na przestrzeni lat pomogliśmy setkom klientów. Prowadząc w związku z tym niezliczoną ilość postępowań zdobyliśmy szerokie doświadczenie, dzięki któremu jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość usług. Towarzysząc naszym klientom w najróżniejszych momentach życia, nierzadko pomagaliśmy przezwyciężać największe trudności, aby finalnie móc razem z nimi cieszyć się szczęśliwym zakończeniem.

W relacji z klientem cenimy sobie szczerość i dyskrecję. Uważamy również, że naszą rolą nie jest dodatkowe komplikowanie sytuacji a w związku z tym stawiamy na prostą, jasną i klarowną komunikację. Żargon prawniczy traktujemy jako narzędzie do porozumiewania się z Sądem oraz innymi organami. W zaciszu Kancelarii stawiamy na rzetelne przekazywanie wiedzy i rozwianie wszelkich wątpliwości prostym i zrozumiałym językiem. Naszym działaniom przyświeca idea gry do jednej bramki ramię w ramię z naszymi kontrahentami. Oznacza to, że przed podjęciem jakichkolwiek działań zawsze informujemy klienta o jego rzeczywistej sytuacji, realnych szansach na uzyskanie korzystnego rozstrzygnięcia a także możliwych metodach postępowania, wraz ze wszystkimi ich konsekwencjami.

Kierując się najwyższymi standardami etyki dokładamy najwyższej staranności, aby sprostać wysokim oczekiwaniom naszych klientów. Mając świadomość, iż często powierzane nam jest rozwiązanie najistotniejszych problemów naszych kontrahentów, każdą sprawę traktujemy z największym zaangażowaniem i skupieniem.

Decydując się na skorzystanie z usług naszej Kancelarii mogą liczyć Państwo na uzyskanie profesjonalnej pomocy z zakresu:

 • prawa nieruchomości,
 • prawa rodzinnego w tym rozwodowego,
 • prawa spadkowego,
 • prawa karnego,
 • windykacji,
 • upadłości konsumenckiej
 • spraw dotyczących kredytów frankowych.

W ramach naszej działalności oferujemy również możliwość wsparcia podmiotów gospodarczych w postaci bieżącego wsparcia jak również długofalowej współpracy.

Nasza praca jest naszą pasją. Towarzyszące nam nieustannie poczucie misji skłania nas do wytężonej pracy i nieustannego podnoszenia kwalifikacji oraz zdobywania wiedzy. Pomimo wielu lat praktyki wciąż z pełną pokorą poszukujemy nowych rozwiązań w celu nieustannego podnoszenia poziomu naszych usług.

Naszym głównym zadaniem jest reprezentowanie interesów naszych klientów. W związku z tym z pełnym zaangażowaniem i pasją przedstawiamy i popieramy ich stanowisko. Nasza praca wymaga od nas profesjonalizmu a w związku z tym maskowania emocji. Często musimy zachować pokerową twarz, jednakże w istocie jesteśmy zespołem zrzeszającym normalnych, skromnych i pełnych optymizmu osób poszukujących nowych wyzwań.

W przypadku jakichkolwiek zapytań zachęcamy do kontaktu.

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę

  Wyślij wiadomość

  Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

  Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.