SzukajRadcy.pl
PAWEŁ MICHALAK

PAWEŁ MICHALAK

Michalak Kosicka Zawolski i Partnerzy Radcowie Prawni

Miasto
Warszawa
Adres
Narbutta 19A, 02-536
Telefon
22 622 64 39
Numer uprawnień
WA-6356
obszary praktyki:
rodzinne i opiekuńcze
bankowe
pracy
nowe technologie
ochrona danych osobowych
prawo spółek handlowych
zamówienia publiczne
transport i logistyka
nieruchomości
umowy gospodarcze (handlowe)
O Mnie

Współzałożyciel i Partner zarządzający Kancelarii.

Specjalista w zakresie ochrony własności intelektualnej i danych osobowych, w szczególności w związku z prowadzonymi i planowanymi procesami inwestycyjnymi. Oferuje spółkom z branży IT oraz platformom i sklepom internetowym, wsparcie prawne w realizacji projektów związanych z nowymi technologiami, w tym przy wdrożeniu projektów R&D. Posiada doświadczenie w zakresie inwestycji kapitałowych oraz prawa korporacyjnego. Współpracuje z funduszami inwestycyjnymi i pomysłodawcami start-upów. Jego praktyka obejmuje również przygotowywanie i negocjowanie umów dla Klientów w szczególności z branży nowych technologii, sektora handlu wielkopowierzchniowego, drogowego, kolejowego i budowlanego.

Doradza ponadto na rzecz krajowych i międzynarodowych podmiotów korporacyjnych przy szeregu znaczących transakcji dotyczących obrotu nieruchomościami. Posiada bogate doświadczenie w projektach związanych z nabyciem i przejęciami nieruchomości, w tym ich reprywatyzacją oraz komercjalizacją i restrukturyzacją. Doradza także w sporach z bankami.

Mapa
Porady radcy prawnego

Zmiany w prawie konsumenckim

Informujemy, że 1 stycznia 2021 roku wejdą w życie zmiany w prawie konsumenckim. Nowelizacja obejmuje ustawy: Kodeks Cywilny i Ustawę o prawach konsumenta.

 

Jedną z najistotniejszych zmian wprowadzonych ww.

Zmiany w prawie konsumenckim
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę
Wyślij wiadomość

Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

Administratorem danych osobowych jest Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie, ul. Żytnia 15 lok. 16, 01-014 Warszawa. Podanie danych w celu realizacji kontaktu i odpowiedzi jest niezbędne. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.