SzukajRadcy.pl
TOMASZ BORAWSKI

TOMASZ BORAWSKI

Kancelaria Radcy Prawnego Tomasz Borawski

Miasto
Warszawa
Adres
Aleja Rzeczypospolitej 23A/63, 02-972
Telefon
+48 883 384 005
Numer uprawnień
WA-17016
obszary praktyki:
administracyjne (w tym postępowanie)
cywilne
cywilne postępowanie
fundacje i stowarzyszenia
imigracyjne
karne
nieruchomości
prawo spółek handlowych
rodzinne i opiekuńcze
umowy gospodarcze (handlowe)
O Mnie

Specjalizuje się w zakresie prowadzenia sporów sądowych oraz prawa nieruchomości. Posiadam wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych. Doświadczenie zawodowe zdobywałem w kancelariach prawnych świadczących usługi prawne na rzecz przedsiębiorstw polskich i zagranicznych. W swojej praktyce zawodowej zajmuje się prawem cywilnym, karnym, rodzinnym oraz prawem nieruchomości.

 

W pracy skupiam się na dostarczaniu konkretnych rozwiązań, które są gotowe do zastosowania w praktyce. W tym celu zawsze staram się poznać indywidualne uwarunkowania oraz specyfikę branży w której klient funkcjonuje. Najlepsze zabezpieczenie interesów klienta jest dla mnie priorytetem. 

 

Pomoc prawną świadczę również w języku angielskim oraz rosyjskim. 

 

 

 

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę

    Wyślij wiadomość

    Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

    Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.