SzukajRadcy.pl
ŁUKASZ WĘDZIŃSKI

ŁUKASZ WĘDZIŃSKI

Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Wędziński

Miasto
Warszawa
Adres
św. Wincentego 112, 03-291
Telefon
789 565 795
Numer uprawnień
WA-13483
obszary praktyki:
cywilne
budowlane
energetyczne
administracyjne (w tym postępowanie)
Unii Europejskiej
ochrona środowiska
geologiczne i górnicze
nieruchomości
cywilne postępowanie
konsumenckie
O Mnie

Jestem radcą prawnym w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Obecnie prowadzę indywidualną kancelarię prawną. Specjalizuję się przede wszystkim w prawie energetycznym oraz prawie ochrony środowiska. Pracowałem w kancelariach prawnych i organach administracji publicznej. 

 

Jestem absolwentem prawa i stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Ponadto, w ramach programu Socrates/Erasmus przez prawie rok przebywałem na stypendium Socrates-Erasmus na Uniwersytecie w Reims we Francji (Université de Reims-Champagne-Ardenne). Jestem również absolwentem Centrum Prawa Brytyjskiego (Diploma in English Law and Legal Skills) organizowany przez Uniwersytet Warszawski i Cambridge University. Ukończyłem również prowadzony w języku francuskim program Master zawodowy, prawo biznesowe, specjalizacja: francuskie i europejskie Prawo Biznesowe (Master professionnel de Droit des affaires, spécialité: Droit français et européen des affaires).

 

Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Mapa
wyszukaj radcę
Dostosuj sposób wyszukiwania: poprzez miejscowość lub tematykę

    Wyślij wiadomość

    Wiadomość jest przekazywana bezpośrednio do wybranego radcy prawnego

    Dane osobowe są przetwarzane przez Krajową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej 15 wyłącznie w celu przesłania korespondencji do wybranego radcy prawnego. Podanie danych jest niezbędne w celu realizacji kontaktu. Dalsza korespondencja następuje poza systemem szukajradcy.pl. Kliknij tutaj jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.